Kozacka Budda! Premiera gry Kozacy 3

Poniżej znajdziesz ważne informacje na temat wydarzenia, które odbędzie się już niedługo! Jest to premiera gry Kozacy 3 organizowana w lokalu BuddaPlay, połączona z turniejem 1 vs 1 dla prawdziwych wyjadaczy!

Przygotuj się!

Kanał YouTube lektora udzielającego głos

Polska scena kozacka już niedługo będzie miała swoje święto! 1 października odbędzie się pierwszy turniej Cossacks 3. Natomiast dla osób, które nie próbowały nigdy wcześniej swojego szczęścia z tym tytułem, będzie to okazja żeby wypróbować go na własnej skórze! Jest tutaj jakiś fan gier RTS? Poniżej znajdziecie oficjalny plakat zapowiadający premierę, oraz link do wydarzenia na Facebooku!

Kozacy 3

Wydarzenie na Facebooku!

Kozacy powrócą?

Czy gry RTS znów wrócą do łask? Cossacks 3 już niedługo ma swoją oficjalną premierę! Czy ktoś z Was próbował kiedyś historycznych gier RTS? Jeżeli tak to z pewnością wiecie, że Kozacy to jedna z ciekawszych produkcji tego rodzaju.

Atrakcje na wydarzeniu

Wiemy już, że turniej odbędzie się w lokalu BuddaPlay, który znany jest z tego, że gościł u siebie jedne z najlepszych drużyn CS:GO na świecie! Wybór miejsca jest więc celowy i uzasadniony. Na miejscu znajdują się wygodne poduchy dla widzów, którzy pragną wyluzować, a dla osób bardziej wymagających znajdują się konsole, na których będzie można spróbować rozgrywki w innych grach. Trzeba wspomnieć także o tym, że organizowane będą przeróżne konkursy z nagrodami! Mamy więc nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Podsumowanie

Kogo z Was zobaczymy na lekko spóźnionej premierze Kozaków 3? Liczymy, że przybędziecie tłumnie na to wydarzenie! Czekamy na Wasze sugestie w komentarzach!

Dodaj komentarz