Czołgi w Katowicach warte ponad milion!

Już 23 października czołgi wjadą do Katowic!

Finały odbędą się na słynnym polu bitwy ESL Arena Katowice przy ul. Żeliwnej 38. Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc dla widzów jest jednak ograniczona. Wszyscy ochotnicy, którzy chcą zwerbować się, będą mogli wejść na batalię już od 13.30 i zasiąść wygodnie w swoich fotelach. Pierwsze strzały usłyszymy już od 15.00, bo własnie o tej godzinie rozpocznie się pierwszy mecz finałowy. Podczas wydarzenia będziecie mogli zebrać łupy wojenne, a jakiś szczęśliwiec może pojedzie do domu z lufą czołgu lub na czołgu! Kto wie, co Wargaming ufundował dla odwiedzających.

europejskie-finaly-world-of-tanks-katowice

polska drużyna!

Od sierpnia tego roku odbywały się rozgrywki online organizowane przez Wargaming.net. Spośród wszystkich startujących drużyn z Europy wyłonione zostały cztery najlepsze, które będą walczyć o główną nagrodę wynoszącą 50 tys. dolarów, a w puli ponad 1.25 miliona złota! Najlepsi z najlepszych tak określa się finałowe drużyny biorące udział w turnieju, a na ich czele Utopia – drużyna z Polski, na czele której Miłosz jedzie niczym Rudy 102!

„To nasza pierwsza impreza tego typu. Przygotowujemy się najlepiej jak możemy by pokazać, że nawet jako debiutanci możemy coś pokazać” – mówi Miłosz „M1losz” Dyka – 18 letni gracz Utopii, mieszkaniec Ustronia. 

Transmisja

Całe wydarzenie będzie można również oglądać online w języku angielskim – LINK

Łapcie mocno za stery swoich blaszaków i widzimy się na miejscu!

 

Dodaj komentarz