Riot chce usunąć Draft Pick? Co na to gracze?

Jak usunięcie „Draft Pick” może wpłynąć na to co stanie się z League of Legends? Poniżej znajdziesz oficjalną wypowiedź jednego z pracowników Riotu! Zapraszamy do lektury.

Usunięcie „Draft Pick”?

Przecież to szaleństwo; można by pomyśleć, jednak Riot twierdzi inaczej…

Draft pick rito pls          

Kilka dni temu pracownik Riotu „Socrates” poinformował nas o dość niemiłej zmianie, która wejdzie w presezonie – „Draft Pick” ma zostać usunięty, a poniżej jego wypowiedź:

„Zwykły draft zostanie wycofany ze startem przedsezonu we wszystkich regionach z wyjątkiem Ameryki Północnej, Europy — Zachód i Brazylii. Naszym celem jest oferowanie małej liczby kolejek, które zapewniają unikalne doznania (co gwarantuje ich dobry stan), przy jednoczesnym unikaniu zakłóceń, a we wszystkich regionach poza NA/EUW/BR populacja zwykłego draftu była bardzo mała. Najchętniej wycofalibyśmy cały zwykły draft we wszystkich regionach.”

Fakt faktem, duża ilość spotkań w lobby kończyła się kłótnią, z powodu walki o linie. Nie wszyscy wiedzą jednak, że czasami ktoś może dołączyć do lobby chwilkę później i niektóre zabiegania o wymarzoną linie przez innego gracza, mogą mu się po prostu nie wyświetlić. Tak właśnie najczęściej powstają spory miedzy graczami.

Podsumowanie

Co dziwniejsze, Riot nie usunie kolejki na wszystkich serwerach. Wyjątkami są serwery Ameryki, Europy Zachodniej i Brazylii.
Co o tym myślicie? Jakie jest wasze zdanie? Lepiej, żeby zostały, czy faktycznie powinni je usunąć?

 

 

 

Dodaj komentarz