Witamy w Serwisie!

Witamy w Serwisie!

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego strona tego typu powstała, masz wątpliwości czy pomysł jest dobry, lub po prostu jesteś ciekaw czego będzie dotyczyła, to zapraszam do dalszej lektury.

Jak pewnie większość z was wie, Żyjemy w czasach elektronicznych. Bez prądu ludzkość pogrążyła by się w ciemności. Niektórzy ludzie strasznie bronią się przed postępem technologicznym, jednak nie mamy za bardzo wpływu na to co się wydarzy. Jedyne co możemy zrobić to zaakceptować obecność komputerów i dostosować nasze życie do tego aby jak najwięcej wynieść z kontaktów z nimi.
Pomysł na stronę jest dosyć prosty.

Zamierzamy połączyć świat sportu i esportu, ale także dotknąć tematów związanych z odżywianiem, kontuzjami, problemami z postawą.
Mimo wszystko będzie to jednak serwis poświęcony w dużej mierze graniu w gry komputerowe. Pojawiać się tu będą informacje ze świata e-sportu. Aczkolwiek mimo wszystko będzie to miejsce w którym spotykają się dwa światy. Podpowiemy wam jak wykorzystać e-sport w życiu codziennym, ale także jak wykorzystać sport aby być lepszym w grach.

W tym celu stworzyłem:

Fanpage na Facebooku
Kanał YouTube
Twitter

Zapraszam do odwiedzenia wszystkich tych miejsc w celu śledzenia nas na bieżąco!
Niedługo pojawi się więcej Artykułów!

Dodaj komentarz