IEM Katowice 2017 – Podsumowanie

IEM Katowice 2017 to zdecydowanie jedna z największych imprez e-sportowych, na których mieliśmy okazję się pojawić. Poniżej znajdziecie zbiór faktów na temat tegorocznej edycji, ale także wszystkie materiały zrealizowane w trakcie tego wydarzenia. Zapraszamy do lektury!

Nasze Materiały

Nasze spojrzenie

IEM Katowice 2017 według nas było w większości imprezą udaną, pojawiły się drobne problemy natury technicznej w trakcie rozgrywek League of Legends. Jednak zrozumiałym jest, że nawet na imprezach, które prezentują najwyższy poziom coś może zawieść. Mówiąc o e-sporcie mamy do czynienia z masą elektroniki, która (aby całość imprezy wypadła pomyślnie) musi działać niezależnie od warunków. Kilometry kabli, wyświetlacze, elementy oświetlenia etc. Mimo wszystko IEM Katowice dostarczyło graczom oczekiwanych emocji! Nasza praca w trakcie tej imprezy przebiegała bez większych problemów, udało nam się złapać parę osób znanych w świecie sportów elektronicznych i zadać im parę pytań dotyczących naszego pola zainteresowań. Co zresztą widać powyżej w materiałach wideo. Niecierpliwie oczekujemy kolejnej edycji IEM i mamy nadzieję, że impreza podtrzyma poziom!

Infografika

Poniżej znajdziecie oficjalną infografikę przygotowaną, aby pokazać różnicę pomiędzy tegoroczną a zeszłoroczną edycją IEM Katowice!

IEM Katowice 2017

Dodaj komentarz