WGL Season 2 EU Finals – Podsumowanie

Tegoroczne finały WGL Season 2 EU były naprawde ciekawe! Poniżej znajdziecie parę informacji podsumowujących całość imprezy oraz materiały, które przygotowaliśmy. Zapraszamy do lektury.

Czołgi w Katowicach

Pasjonaci rozgrywek World of Tanks w dniu 2 kwietnia mieli okazję zobaczyć niesamowite widowisko, które odbyło się na ESL Arenie w Katowicach. W rozgrywkach europejskich brało udział 7 drużyn. Jednak sama Arena była polem bitwy już tylko dla 4 najlepszych składów.

Całość imprezy przebiegała bardzo sprawnie, i nie odnieśliśmy wrażenia aby pojawiły się jakiekolwiek opóźnienia. Rozgrywki w World of Tanks nie są najbardziej dynamiczne z rozgrywek e-sportowych, jednak pozwala to na wymiane zdań z kolegami/koleżankami na temat ustawienia i zastosowanej taktyki w trakcie gry.

Finałowe mecze

Rozgrywki finałowe, w których spotkały się dwie najlepsze drużyny wyłonione w trakcie turnieju to: KaznaKru, oraz DiNG.
Mecz finałowy był niezwykle emocjonujący i zakończył się wynikiem DiNG 7 – 6 KaznaKru. Powtórkę z meczu możecie zobaczyć poniżej!

Nasze materiały

Przed samą imprezą oraz w trakcie rozgrywek mieliśmy okazję porozmawiać z graczami, ale także z Atilą Yesildag’iem – osobą odpowiedzialną za europejski sport elektroniczny w firmie Wargaming.net. Mamy nadzieję, że materiały wam się spodobają! Zapraszamy do oglądania.

Wywiad z Atilą Yesildag’iem

Wywiad z call_me_piotr

Wywiad z Vale__

 Wywiad z KamilEater

Podsumowanie

Jeżeli interesuje was więcej szczegółów na temat całości rozgrywek prowadzonych w World of Tanks, to z pewnością powinniście zajrzeć na oficjalną stronę WGL: http://wgleague.net

Dodaj komentarz